Приваблива постать — запорука впевненості у собі. Щоб досягти бажаних форм, ми дотримуємося суворих дієт, займаємося спортом і навіть звертаємось до пластичного хірурга для радикального видалення жиру.
Але в сучасному світі можна вирішити проблему набагато комфортніше та ефективніше, причому без ризиків для здоров'я!
Видалення жирової тканини може бути точковим і природним, достатньо лише знайти досвідченого фахівця та грамотно підійти до процесу. Сьогодні ми обговоримо кріоліполіз: що це за процедура, в яких випадках вона допомагає позбутися зайвої ваги, кому такий варіант протипоказаний.
Що таке кріоліполіз
Кріоліполіз – це сучасний апаратний метод безпечного видалення локальних жирових відкладень. Іншими словами, це схуднення без хірургічних операцій та будь-яких ін'єкцій.
На сьогодні немає аналогів подібної процедури для схуднення. Вона була розроблена в США, але зараз використовується у всьому світі: доповнюється, удосконалюється і дарує мільйонам людей впевненість у собі!
Навіть Food and Drug Administration (організація, яка контролює найважливіші питання харчування, медицини та фармакології в США) - схвалила цю процедуру позбавлення жирових складок!
Але, всупереч своїй безпечності та популярності, кріоліполіз до та після процедури потребує особливого підходу. Давайте розбиратися послідовно!
Як проходить процедура кріоліполізу
Технологія видалення жиру дуже проста. Вона заснована на елементарних знаннях фізіології та морфології тканин організму.
Отже, що таке кріоліполіз і в чому полягає механізм дії процедури?
Жирові клітини мають температуру плавлення (17-19 °C). При зниженні температури до -7°C відбувається кристалізація адипоцитів (жирових клітин). Це означає, що вони переходять із рідкого стану у твердий.
Оболонки клітин жирової тканини руйнуються безповоротно і "жир" природним шляхом руйнується. Весь цей процес відмирання клітин відбувається поступово та природно.
Важливо! Температура від -7°C до -9°C не впливає на кристалізацію води та здоров'я інших тканин. Шкіра, м'язи, зв'язки, внутрішні органи залишаються недоторканими.
Розберемося, як відбувається процедура кріоліполізу поетапно?
Поетапне проведення процедури
- Насамперед фахівець накладає на шкіру спеціальну серветку, просочену гліцерином. Робиться це з метою гарантованого захисту шкіри від переохолодження.
- Потім фахівець бере шкірно-жирову складку із певної зони – поміщає її у спеціальну насадку між аплікаторами.
- Протягом 60-90 хвилин відбувається поступове охолодження жирової тканини до температури кристалізації (від -7 до -9°C).
- Ви можете відчути холод, невелике поколювання в зоні впливу, але болю не повинно бути. Протягом кількох хвилин зона "німе" і йдуть всі суб'єктивні відчуття.
- Коли апарат реєструє зміни в жировому прошарку, він зупиняється. Тому процедура повністю контрольована та безпечна.
Таким чином спеціаліст "обробляє" потрібну ділянку. Тепер ви знаєте, як відбувається процедура кріоліполізу, але куди подівся жир?
Куди йде жир
Якщо під час ліпосакції весь жир видаляється через спеціальний апарат, то кріоліполіз – це зовсім інший підхід.
Його суть полягає у природності процесів. Тому жир просто виводиться у вигляді відмерлих клітин макрофагами.
Він потрапляє в лімфатичну систему та поступово видаляється з організму. Ось чому кріоліполіз — це період, що розтягується на кілька місяців!
Результативність кріоліполізу
Чи варто вдаватися до цього способу рятування від зайвої ваги, якщо результат вимагає часу?
Насправді вже перша процедура кріоліполізу призводить до зменшення жирового прошарку в обраній ділянці на 25-30%. Цей результат можна зафіксувати шляхом виміру товщини жирової складки до та після процедури.
Перший результат можна відчути за 3 тижні після сеансу. А справжній wow-ефект ви отримаєте через 2-3 місяці. Це залежить від швидкості метаболічних процесів та вихідної ваги.
Але не варто забувати, що таке кріоліполіз. Це руйнування наявних жирових клітин природним шляхом. Тому подібна процедура не завжди буде ефективною.
- Якщо ви страждаєте на ожиріння, один тільки кріоліполіз не допоможе вам повернути ідеальну фігуру. Це захворювання, яке потребує медичного втручання, зміни способу життя, виключення метаболічних та гормональних захворювань.
- Якщо після процедури ви продовжуєте вести неправильний спосіб життя: не рухаєтеся, їсте борошняну та жирну їжу – нові жирові клітини просто займуть місце старих.
Особливості кріоліполізу
Отже, ми розібралися — як проходить процедура кріоліполізу, і коли чекати на ефект.
А тепер поговоримо про те:
- Чим цей спосіб боротьби із зайвою вагою краще ліпосакції та мезотерапії;
- Кому кріоліполіз протипоказаний.
Переваги
- Схуднення відбувається без єдиного розрізу (як при ліпосакції) та без ін'єкцій (як при мезотерапії).
Шкірні покриви не травмуються, немає ризику занести інфекцію, мати синці та інші травми.
- Під час дієт та активних занять спортом вага йде поступово. Але що, якщо вам хочеться залишити обсяг в окремих зонах (наприклад, в області декольте чи стегон)?
Кріоліполіз ідеально для цього підходить! Він видаляє жир локально лише з вибраних зон. Тому ви можете обзавестися фігурою мрії – тонкою талією та пишним бюстом.
Видалити жир можна із зони рук, стегон, спини, живота, боків і навіть підборіддя!
- Проведення процедури безпечне та безболісне. Ви можете відпочивати, поки ваші складки "тануть на очах".
- Враховуючи, як проходить процедура кріоліполізу, вона може застосовуватись у будь-якому віці!
- Клітини руйнуються назавжди (а не зменшуються обсягом), тому ефект довговічний. Вам залишається лише підтримувати форму.
- Процедура не передбачає період відновлення, ви можете відразу ж повернутися до активного повсякденного життя.
- Відмерлі клітини виводяться поступово, тому немає ніякої перевантаження організму токсинами.
- Кріоліполіз — це процедура, яку можна поєднувати з іншими втручаннями (наприклад, ударно-хвильовою терапією).
Кріоліполіз: протипоказання
Перед будь-якою процедурою, навіть найбезпечнішою та малоінвазивною, потрібно вивчити ризики, оцінити стан свого організму.
Якщо говорити про кріоліполіз – протипоказання та побічні ефекти пов'язані з можливістю загострень якихось процесів в організмі впливом низьких температур. Серед протипоказань:
- Холодова алергія;
- Ожиріння високого ступеня, цукровий діабет чи метаболічний синдром;
- Порушення кровообігу в проблемній зоні або погана згортання крові;
- Травми шкіри та дерматологічні захворювання;
- Використання кардіостимулятора або інших приладів;
- Вагітність та період годування груддю;
- Онкологічні та гострі запальні процеси
Якщо у вас немає протипоказань (після консультації з лікарем) і ви хочете позбутися жирових складок товщиною 2,5-6 см — кріоліполіз вам підійде!
Рекомендації до та після кріоліполізу
Знаючи, як відбувається процедура кріоліполізу, ви напевно вже здогадалися, що особливої підготовки до неї не потрібно. Хоча про деякі правила варто пам'ятати.
Як підготуватись?
- за 1,5 години до процедури не рекомендується їсти та пити;
- у день процедури не засмагайте у солярії;
- за день до сеансу не ходіть у сауну чи лазню.
Як покращити ефект після процедури
- після процедури рекомендується робити масаж цієї зони, щоб швидше вивести продукти розпаду;
- уникайте вживання жирної їжі, не паліть і не пийте алкоголь (це уповільнює виведення токсинів);
- пийте більше рідини (2,5 літра на день);
- хороший результат показує поєднання кріоліполізу з ударно-хвильовою терапією.
Для ідеального ефекту можна використовувати кріоліполіз на ту саму зону кілька разів. Проконсультуйтеся зі спеціалістом у своєму місті, щоб отримати індивідуальні рекомендації та досягти результату!